پیش بینی قیمت دلار امروز

معامله گران روز گذشته با برجسته کردن یک خبر درباره برجام به دنبال افزایش قیمت دلار بودند .

به گزارش فرتاک اقتصادی، قیمت دلار روز پنجشنبه گذشته نتوانست محدوده مقاومتی ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان را تصرف کند. معامله گران با برجسته کردن یک خبر درباره برجام به دنبال افزایش قیمت دلار بودند .

پیام آمریکا به بازار دلار ایران

رسانه آمریکایی پولتیکو نوشت: مذاکرات برای احیای برجام به بن بست کامل خورده است و دیپلمات‌ها هنوز بر سر یک نقطه اختلاف نهایی بین ایالات متحده و ایران معطل هستند: حذف سپاه از لیست تروریسم وزارت خارجه.

به تبع این خبر میزان خریدهای معامله‌گران افزایش پیدا کرد و اسکناس آمریکایی توانست مرز ۲۸ هزار تومان را حفظ کند. برخی از تحلیلگران معتقدند که معامله گران امروز برای رسیدن دلار به ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان تلاش خواهند کرد. از نظر این دسته از بازیگران ارزی محدوده یاد شده برای معامله گران اهمیت فراوانی دارد و تا زمانی که اسکناس آمریکایی پشت خط ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان قرار دارد، رشد معناداری در بازار رخ نخواهد داد و ممکن است این اتفاق در روز جاری رخ دهد.
پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

عده ای از معامله گران با توجه به قیمت درهم ۷ هزار و ۶۵۰ تومانی در معاملات پشت خطی باور دارند که با این اتفاق انتظارات کاهشی در میان معامله گران فعال خواهد شد.

به عقیده آنها درست است که با درهم ۷ هزار و ۶۵۰ تومانی نیز ارزش دلار می تواند در محدوده ۲۸ هزار و ۱۰۰ تومان قرار بگیرد، ولی با این سطح قیمتی، خریداران بزرگ وارد بازار نخواهند شد.