پیش بینی قیمت دلار امروز 29 اردیبهشت

به گفته فعالان، خبرهایی مبنی بر احتمال شروع دوباره مذاکرات هسته ای موجب شده است که خریداران فعالیت خود را به طور موقت در بازار کاهش دهند.

به گزارش فرتاک اقتصادی؛ در حالی که در بیشتر اوقات ماه دوم سال ۱۴۰۱ بازار ارز روند صعودی داشت، در ۲ روز گذشته اوضاع بیشتر به کام کاهشی ها رقم خورد. البته با وجود قدرت نمایی کاهشی ها، اسکناس آمریکایی نتوانست عقب نشینی کانالی کند شود و با حفظ مرز روانی، مالداران ارزی را تا حدی امیدوار نگه داشت.

به گفته فعالان، خبرهایی مبنی بر احتمال شروع دوباره مذاکرات هسته ای موجب شده است که خریداران فعالیت خود را به طور موقت در بازار کاهش دهند. با این حال، دیروز برخی منابع عنوان کردند که قرار نیست در امارات یا عمان مذاکره ای بین ایران و آمریکا صورت بگیرد و این موضوع ممکن است که در تغییر روند بازار ارز در روز جاری اثر بگذارد. در کنار این روز گذشته برای لحظاتی دلار یک کانال پایین افتاد ولی با فشار خریداران این ارز به بالای مرز بازگشت. این موضوع نیز تا حدی انتظارات افزایشی را فعال نگه داشته است.

در حالی که برخی معامله گران از احتمال رشد دلار در روز جاری خبر می دهند، دسته دیگری باور دارند که روند حواله درهم از افزایش قیمت اسکناس آمریکایی حمایت نمی کند.