پیش بینی بازار سکه امروز

عده ای از تحلیلگران با اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی شانس سکه برای صعود در بازار امروز را ضعیف پیش بینی کردند.

به گزارش فرتاک اقتصادی،قیمت دلار در هفته گذشته دو سه پله پایین آمد. از سوی دیگر اقدامات جدید بانک مرکزی برای کاهش قیمت فلز زرد رنگ موجب شد قیمت سکه مسیر نزول را دنبال کند.

قیمت سکه روز پنجشنبه گذشته با 16 میلیون و 281 هزار تومان معامله شد.این قیمت در مقایسه با روز چهارشنبه 122 هزار تومان ارزان تر بود.

قیمت اونس طلا در زمان نوشتن این گزارش در مقایسه با 2 روز قبل تقریبا 17 دلار ریزش کرده بود و بر روی 1750 دلار قرار داشت. عده ای از تحلیلگران با اشاره به کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی شانس سکه بازان برای صعود در بازار امروز را ضعیف پیش بینی کردند.
شرط مهم برای جبران زیان سکه بازان

عده ای از معامله گران مدعی بودند که سطح تنش های سیاسی در سطح بین المللی بالا رفته و در صورتی که نرخ دلار آرایش صعودی به خود بگیرد ممکن است قیمت سکه رشد کند و سکه بازان تا حدودی زیان هفته گذشته خود را جبران کنند.

با این حال برخی از معامله گران با اشاره به اتفاقات اخیر کشور می گفتند به نظر می رسد بازار دلار امروز روند ملایمی را دنبال خواهد کرد.