پروازهای نجف از سر گرفته شد

سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) اعلام کرد که پروازهای تهران به مقصد نجف که به دلیل شرایط جوی عراق لغو شد، به حالت عادی بازگشت.

به گزارش فرتاک اقتصادی، صبح امروز فرودگاه‌های نجف و بغداد به دلیل افزایش غلظت گرد و خاک و بدی شرایط جوی تعطیل شد و پروازهای تهران به این کشور همسایه نیز به حالت تعلیق درآمد.

جواد صالحی، سخنگوی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) پس از این شرایط از کنسل شدن پروازهای امروز تهران به مقصد نجف و بغداد به دلیل بدی شرایط جوی تا اطلاع ثانوی خبر داد و گفت: با توجه به افزایش گرد و غبار در عراق، فرودگاه‌های نجف و بغداد تعطیل شده و شرایط پذیرفتن مسافر و پرواز را ندارند بنابراین پروازهای امروز تهران به نجف از ساعات اولیه صبح لغو شده و اگر شرایط جوی عراق همینگونه ادامه پیدا کند مسلماً پروازهای عصر امروز به بغداد را هم لغو می‌کنیم.

اما به نظر می‌رسد این شرایط جوی ساعاتی پیش بهبود پیدا کرده و پروازها به فرودگاه نجف از سر گرفته شده است چراکه صالحی در گفت‌وگو با ایسنا در اینباره اظهار کرد: شرایط جوی نجف مساعد شده و پروازهای فرودگاه امام خمینی(ره) به نجف از ساعت ۲۰ آغاز شده و پروازهای دیگر تا ساعت ۲۴ امروز در حال پذیرش مسافر و بردینگ است.