طوفان ۳ رمزارز در هفته سقوط بازار ارزهای دیجیتال!

3 رمزارز در هفته سقوط بازار ارزهای دیجیتال سبزپوش بودند و جهش خیره کننده ای را به ثبت رساندند؛ الروند، کرو و اوالانچ.

به گزارش فرتاک اقتصادی, پس از افت قیمت هفته گذشته، بیت کوین در روزهای آخر هفته روند صعودی خود را آغاز کرد و روزهای شنبه و یکشنبه به ابرکانال ۶۰۰۰۰ دلار رسید؛ اگرچه این صعود هیجان انگیز ادامه نیافت و پس از آن مسیری کاهشی را در پیش گرفت به دلیل اینکه بخشی از معامله‌گران بخصوص اغلب کسانی که در قیمت های پایین تر بیت کوین خریداری کرده بودند شروع به برداشت سودهای خود کردند؛ درنتیجه روند حرکت بیت کوین به جای صعود، تغییر یافت و این ارز مسیری نزولی در پیش گرفت؛ به این ترتیب، بیت کوین در عرض چند ساعت، حدود ۳۰۰۰ دلار از ارزش خود را دست داد و به زیر ۵۷۰۰۰ دلار سقوط کرد.

امروز قیمت بیت کوین در ساعت ۱۶و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در محدوده قیمتی ۵۶ هزار و ۶۰۰ دلار معامله می شود. بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته افتی ۱ درصدی و در مقیاس هفتگی نیز افتی ۶ درصدی را به ثبت رسانده است. بالاترین محدوده قیمتی بیت کوین امروز ۵۷ هزار و ۸۰۰ دلار و پایین ترین محدوده قیمتی نیز ۵۵ هزار و ۶۰۰ دلار بود.

اکنون ارزش بازار بیت کوین به زیر ۱٫۱ تریلیون دلار رسیده است.

افت اتریوم

اتریوم دومین ارز رمز بزرگ بازار که آخرین رکورد خود را حدود دو هفته پیش نزدیک به ۴۹۰۰ دلار ثبت کرده بود، از آن زمان تاکنون حدود ۸۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داده است. اتریوم در این لحظه (۱۶:۳۰) در محدوده قیمتی ۴۱۶۰ دلار معامله می شود که افت ۰٫۳۹ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته و ریزش ۲ درصدی را در مقیاس هفتگی ثبت کرده است.
تبعیت آلت کوین ها از سقوط بیت کوین

اغلب آلت کوین ها در ۲۴ ساعت گذشته به تبعیت از بیت کوین منفی بوده اند و در وضعیت قرمز به سر می برند.امروز اغلب رمزارزهای بزرگ بازار مثل بایننس کوین، سولانا، کاردانو، ریپل، پولکادات، دوج کوین، شیبا اینو، ترا، لایت کوین، و یونی سواپ نزولی بودند.

طوفان ۳ رمزارز در هفته سقوط بازار!

۳ رمزارز در هفته سقوط بازار ارزهای دیجیتالی جهش خیره کننده ای را ثبت کردند.

Crypto.Com با نام CRO نیز که اخیرا جهش فوق العاده ای را ثبت کرده است ، امروز رشد ۱۲ درصدی و در مقیاس هفتگی رشد خیره کننده ۸۵ درصدی داشته است و اکنون بالای ۰٫۷۸ دلار است. CRO به تازگی به رتبه سیزدهم بازار رسیده است.

الروند (EGLD ) نیز مشغول ثبت رکوردهای جدید است. این رمزارز آخرین رکورد قیمتی خود را صبح امروز در تراز قیمت ۵۴۰ دلار زد. این رمزارز اکنون در محدوده قیمتی ۵۱۲ دلار معامله می شود.الروند در ۲۴ ساعت گذشته رشد ۴ درصدی و در محدوده ۷ روز گذشته رشد فوق العاده ۷۰ درصدی داشته است.

اوالانچ که اخیراً رکوردهای قیمتی پی در پی را ثبت کرده و به رتبه یازدهم بازار از لحاظ مارکت کپ رسیده است، در مقیاس روزانه ۶ درصد افت قیمت داشته است و اکنون در محدوده قیمتی ۱۲۵ دلار دلار معامله می شود. اوالانچ اما در مقیاس هفتگی رشد خیره کننده ۴۰ درصدی در هفته سقوط بازار رمزارزها برای معامله گران خود داشته است.
ارزش ۲٫۵ تریلیون دلاری بازار ارزهای دیجیتال

به طور کلی در ۲۴ ساعت گذشته ۱۲۶ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شد. ارزش بازار کریپتو امروز با افت ۱٫۱ درصدی به ۲٫۵ تریلیون دلار رسیده است.