خرید و فروش دلار تعطیل شد؟

معامله گران معتقدند که بعید است در تعطیلات اسکناس آمریکایی افت و خیر چشمگیری را تجربه کند. به عقیده این دسته از بازیگران ارزی معامله گران خرید و فروش خود را تا روز شنبه به تعویق انداخته اند.

به گزارش فرتاک اقتصادی، بازار ارز تهران به علت تعطیلات عید فطر در حالت نیمه تعطیل به سر می برد و معامله گران در حال استراحت هستند.معامله گران معتقدند که بعید است در شرایط فعلی اسکناس آمریکایی افت و خیر چشمگیری را تجربه کند. به عقیده این دسته از بازیگران ارزی معامله گران خرید و فروش خود را تا روز شنبه به تعویق انداخته اند.
فرصت مناسب برای بازارساز

عده ای از تحلیگران باور دارند که اکنون بهترین زمان برای بازار ساز فراهم شده تا با افزایش عرضه قیمت دلار را به زیر کانال ۲۸ هزار تومان هدایت کند .
حال و هوای آرام در بازار پشت خطی

از طرفی هم بازار هرات و سلیمانیه هم سرنوشتی مشابه تهران دارد و در ایام عید فطر تعطیل هستند و این مساله نیز زمینه ساز کاهش تقاضای حواله ای می شود، به باور معامله گران این امروز می تواند زمینه ساز کاهش تقاضا برای درهم شود.

پایین ماندن احتمالی نوسان درهم دیگرعاملی است که بازار را تا حدی در معاملات پشت خطی تعطیلات آرام نگه داشت.

با این حال، برخی از فعالان معتقدند که احتمال شروع دوباره مذاکرت برجام ، بازار دلار را آرام تر کرده است ولی با آغاز رسمی بازار، معامله گران بیشتر به افزایش انتظارات تورمی پاسخ خواهند داد.

حتی در گروه ها و صحبت های معامله گران نیز نسبت به گرانی برخی اقلام غذایی مانند ماکارونی و ..اشاره های معناداری می شود.