خبر مهم برای دارندگان سهام پالایش یکم و دارایکم

سرپرست مدیریت عملیات بازار ابزار‌های نوین مالی بورس تهران با انتشار اطلاعیه‌ای از تغییر زمان بندی جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله از نوع سهامی و مختلط در این بورس خبر داد. معاملات این صندوق‌ها از چه ساعتی آغاز و تا چه ساعتی ادامه دارد؟

به گزارش فرتاک اقتصادی،سرپرست مدیریت عملیات بازار ابزار‌های نوین مالی بورس تهران با انتشار اطلاعیه‌ای از تغییر زمان بندی جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله از نوع سهامی و مختلط در این بورس خبر داد.

بر این اساس، پیرو صورتجلسه ۱۰ بهمن هیات مدیره بورس تهران و طبق تبصره ۲ دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در این بورس، زمانبندی جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله از نوع سهامی و مختلط از سه شنبه (۲۴ اسفند) به شرح زیر تغییر می‌یابد.

در این راستا جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله از نوع سهامی و مختلط در زمان پیش گشایش ۸: ۴۵ تا ۹، گشایش ساعت ۹ و حراج پیوسته ۹ تا ۱۲: ۳۰ خواهد بود. این در حالی است که رویه سفارش گیری و انجام معاملات طبق روال قبلی خواهد بود.
فروش خودرو در ۴۵دقیقه بدون کمیسیون با دریافت آنی وجه!(فرم را پر کنید)
این زمان بندی در تاریخ ۲۰ شهریور ماه امسال تغییر یافته بود و زمانبندی جلسه معاملاتی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) و بازار اوراق بدهی از ساعت ۸ و ۴۵ دقیقه پیش‌گشایش بود، ساعت ۹ گشایش و در نهایت از ساعت ۹ تا ۱۵ حراج پیوسته ادامه داشت.