ایست قیمتی سایپایی‌ها در بازار

محصولات سایپا امروز 17 مرداد 1401 با چه قیمتی در بازار عرضه شدند؟‌

به گزارش فرتاک اقتصادی؛ رصد بازار محصولات سایپا نشان دهنده آن است که سایپایی ها نیز همانند ایران خودرویی ها امروز هم ثبات قیمت را تجربه کردند و هم رشد را برخی از محصولات این شرکت نیز بدون تغییر در بازار عرضه شدند. به گفته فعالان بازار خودرو این روزها در دوران بلاتکلیفی به سر می برد.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR» «، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا»، محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

با توجه به ارزیابی بازار می توان گفت امروز «شاهین» برخلاف روز گذشته امروز کاهش یک میلیونی قیمت داشت و در بازار ۳۸۴ میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است خانواده کوییک امروز هم ثبات قیمت داشت و هم با رشد یک میلیونی قیمت در بازار عرضه شد. با این شرایط «کوییک R» امروز ۲۲۳ میلیونی تومان قیمت خورد و «کوییک معمولی» هم رشد یک میلیونی را تجربه کرد و ۲۱۳ میلیون تومانی در بازار به فروش رسید. خانواده تیبا هم بدون تغییر باقی ماندند و با این شرایط «تیبا صندوقدار» دیگر محصول سایپا امروز در بازار ۱۹۳ میلیون تومانی و «تیبا ۲ معمولی» هم ۲۰۴ میلیون تومان در بازار دست به دست شد. «ساینا» هم ثبات قیمت داشت و ۲۱۵ میلیون تومان قیمت خورد.