افت شبانه قیمت سکه

قیمت سکه دیروز همزمان با کاهش قیمت دلار و قیمت اونس طلا افت اندکی را ثبت کرد .اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز 19 اسفند 1400 چگونه پیش بینی کرده اند؟

قیمت سکه دیروز همزمان با کاهش قیمت دلار و قیمت اونس طلا افت اندکی را ثبت کرد . این فلز گران بها در ساعات پایانی معاملات نقدی روز قبل ۵ هزار تومان ارزان شد و ۱۲ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان معامله شد.
پیش بینی قیمت سکه ۱۹ اسفند از مسیر نرخ دلار

برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که در صورتی که قیمت دلار در بازار امروز بالای مرز ۲۶ هزار تومان قرار بگیرد این امر می تواند باعث رشد سکه شود و اگر قیمت طلای جهانی بتواند بار دیگر به بالای مرز ۲ هزار دلار برسد قیمت سکه می تواند بر مدار رشد قرار بگیرد.

نکته قابل توجه معاملات روز قبل کاهش ارزش ذاتی قیمت سکه بود. روز گذشته ارزش ذاتی سکه در مقایسه با روز سه شنبه تقریبا ۵۰۰ تومان عقب نشینی کرد که این امر حکایت از از دلایل تردید سکه بازان برای ورود به بازار سکه دارد .

اما در معاملات پشت خطی شب گذشته معامله گران قیمت سکه را برای امروز ۱۹ اسفند ۱۴۰۰ چگونه پیش بینی کرده اند؟
افت قیمت سکه در معاملات پشت خطی

قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته با ۱۲ میلیون و ۲۷۵ هزار تومان معامله شد.این قیمت نسبت به معاملات پشت خطی سه شنبه شب ۴۰ هزار تومان پایین رفته بود. در معاملات پشت خطی سه شنبه شب قیمت سکه بر روی ۱۲ میلیون و ۳۱۵ هزار تومان قرار داشت.