اسامی برندگان قرعه کشی سایپا

اسامی برندگان قرعه کشی سایپا اعلام شده و منتخبین تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.‌

به گزارش فرتاک اقتصادی،قرعه کشی سایپا ۱۴۰۰ برگزار و لینک اسامی، لیست برندگان قرعه کشی، اولویت، اسامی برندگان نهایی و نتایج فروش فوق العاده سایپا در اسفند (فروش فوری با قیمت قطعی) پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی اعلام شد.

طرح فروش فوق‌العاده خودروهای سایپا از روز پنجم اسفند ماه آغاز و دو روز طریق سایت سایپا ادامه داشت، سپس قرعه کشی آن روز هشتم اسفند ۱۴۰۰ با حضور مسئولان و نهادهای نظارتی انجام شد و اسامی برندگان اعلام شد.
زمان تحویل محصولات سایپا

طبق اعلام سایپا زمان تحویل خودروها در فروش فوق‌العاده حداکثر ۹۰ روزه خواهد بود.

بر پایه بخشنامه گروه خودروسازی سایپا در طرح فروش جدید سایپا خودروهای کوییک R با گیربکس معمولی‌، تیبا EX۲ رینگ فولادی، سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳، ساینا با گیربکس معمولی و رینگ فولادی و تیبا SX با موتور M۱۵ عرضه می‌شود.
قرعه کشی سایپا

در طرح فروش فوق‌العاده سایپا ۸۳۶ هزار و ۶۷۳ نفر ثبت نام کرده‌اند که از این تعداد ۷۹۴ هزار و ۴۰ نفر واجد شرایط شناخته شدند.
برندگان سایپا

در قرعه‌کشی فروش فوری سایپا ۹ هزار نفر به عنوان برنده انتخاب و ۱۸ هزار نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند تا چنانچه منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.
ظرفیت محصولات سایپا

در این طرح ۵۰۰ دستگاه خودرو کوییک آر، ۳ هزار دستگاه تیبا ۲، دوهزار دستگاه سایپا ۱۵۱ و هزار دستگاه ساینا و ۳ هزار دستگاه تیبا عرضه می‌شود.
قیمت سایپا

در طرح فروش سایپا محصولات با قیمت قطعی زیر عرضه می‌شوند:

کوییک R با گیربکس معمولی با مبلغ ۱۷۵ میلیون ۶۹۵ هزار تومان
تیبا EX۲ با مبلغ ۱۲۵ میلیون و ۷۷ هزار تومان
سایپا ۱۵۱ SE با موتور M۱۳ با مبلغ ۱۴۶ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان
ساینا با گیربکس معمولی با مبلغ ۱۲۲ میلیون و ۸۷۲ هزار تومان
تیبا SX با مبلغ ۱۱۸ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان

مهلت واریز وجه سایپا

منتخبین فروش فوق‌العاده سایپا تا ۷۲ ساعت بعد از اعلام نتایج فرصت دارند نسبت به پرداخت وجه بر اساس خودرویی که درخواست دادند، اقدام کنند، در غیر این صورت اسمشان از لیست حذف خواهد شد و افراد رزرو جایگزین خواهد شد.‌
سایت سایپا

آدرس درگاه اینترنتی فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا saipa.iranecar.com است.